fizioterapie

Hernie de disc

Postata de ronyy2007 cu 13 ani in urma.

ce fel de fizioterapie pot sa fac daca am valva metalica?

Raspunsuri (3)

Alina Iatan, recuperare medicala

acum 13 ani

buna ziua! e contraindicat orice fel de procedura de fizioterapie!

ronyy2007

acum 13 ani

va multumesc!

ronyy2007

acum 13 ani

am o pareza a nervului crural sau ceva de genul asta. cand stau intins in pat pe spate nu pot ridica piciorul stang in sus, dar celelalte miscari cu piciorul le pot face numai asta nu. am fost la iasi si nu am rezolvat nimic m-au lasat in ceata. ca cica pe tomograf nu se vede clar daca e de operat sau nu. am facut tot felul de analize si nu am primit nici un rasp concret.ce exercitii as putea sa fac sau mai bine spus ce sa fac?