Cum pot trata și ameliora osteoscleroza?

Hernie de disc

Postata de Georgeta cu un an in urma.

Am primi rezultatul radiografie în zona articulației sacro-iliace, diagnostic osteoscleroza sprâncenelor acetabulare bilaterala.
Mă puteți ajuta cu un sfat privind ameliorarea și tratarea acestei probleme?

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1487227194

acum un an

Bună, cum ai rezolvat problema? Sunt în aceasi situație.

MembruMobileApp1487227194

acum un an

Bună ziua! În urma unor dureri abdomen ,am făcut un CT pelvis ;rare leziuni osteosclerotice la nivelul bazinului cu aspect de insule osoase.Poate citește vreun medic și ma lămurește ce pot fii.