Buna Ziua. Cat E Recomandat Sa Mergi Zilnic Dupa Operatie?

Hernie de disc Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Utilizator11574349379 cu 4 ani in urma.

Sunt operat la l4 l5 de 2 saptamani jumatate si dupa o saptamana de la operatie am inceput sa ma plimb circa 30-45 de minute pe zi fara plimbatul pe care il fac prin casa. De ieri o inceput sa ma doara piciorul cam tare. Oare am fortat prea mult ca am mers atata pe jos? As tot merge la cate o plimbare zilnica dar imi e frica sa nu imi fac mai mult rau. Ma puteti ajuta cu un sfat?

Raspunsuri (1)

Utilizator11576772221

acum 4 ani

Eu sunt operata L4,L5-S1,de o lună de zile si nu am voie sa merg atât. Piciorul vă doare cam trei săptămâni după op, la mine așa a fost.