Amorteala In Coloana!?

Hernie de disc

Postata de Utilizator11552874125 cu 5 ani in urma.

Buna ziua. Ma numesc Florina, am 19 ani...problema e ca timp de an...am avut
o durere ce se lasa in picior, iar acum am observat ca..de o saptamana imi amorteste des coloana, si e o durere iritabila, nu prea suportabila, incomfortabila...mai ales cand ridic ceva...ce cauze are? Si ce urmari are aceasta durere? Multumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11555183391

acum 4 ani

Florina, am auzit de cazuri care par mai simple decât ce ai tu şi unii dintre ei au amânat, dar nu au putut evita operația. Ești tânără și poate prin fizioterapie şi exerciții de stretching pe care le găsești pe net poți remedia situația, dar nu amâna să consulți un medic.Cele bune!