Buna ziua?

Hepatita

Postata de MembruMobileApp1518641801 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, am fost diagnosticat cu hep b,am avut viremia 7000 ,acum fac tratament cu interferon de 6 luni ,transaminazele sau normalizat ,iar viremia acum este nedetectabila,dar Aghbs cantitativ este 9800 si sunt un pic îngrijorat,ma poate ajuta cineva cu mai multe informații legate de evoluția bolii si daca este eficient tratamentul cu interferon?

Raspunsuri (3)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hepatite-virale/hepatita-b-simptome-cauze-tratament-si-preventie_15146

Utilizator11559306845

acum 4 ani

Bună ziua!
Eu am facut interferon si l-am terminat cu succes in 2011 însă pentru hepatita c.Ce pot să îți spun din punctul meu de vedere este că te ajută dar optimismul face mult de tot.

MembruMobileApp1518641801

acum 5 ani

Super raspuns,sunte ti cei mai tari,cum sa imi sterg contul?