umflatura

Hemoroizi

Postata de - de ce - cu 13 ani in urma.

buna seara , de 3 zile am observat o mica umflatura in jurul anusului , asta ma sperie ce sa fac ??? multumesc

Raspunsuri (2)

Matusa

acum 13 ani

Ai hemoroizi. Sa combati constipatia prin alimentatie sanatoasa si sa folosesti unguente si supozitoare pt hemoroizi. Sunt eficiente sup si crema Proctoglyvenol. Nu te speria, multa lume are hemoroizi. Cauta informatii pe google.

Dr Laurentiu Ungurianu

acum 13 ani

Consultati un medic chirurg generalist