Imi Puteti Recomanda Ceva Sa Pot Scapa De Scurgeri Urat Mirositoare ?

Ginecologie Infectie vaginala

Postata de Utilizator21593114807 cu 3 ani in urma.

buna am facut tratament cu ovule polygynax am terminat 12 zile leam loat am terminat de o saptamana si tot mai am scurgeri ce ii drept ca nu asa tare cum aveam inaite dar tot mai am va rog frumos imi puteti recomanda altceva sa pot scapa ca nu mai pot suporta

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/cum-se-trateaza-corect-candidoza_10760