Ce Înseamnă scurgerile maronii?

Ginecologie

Postata de FloreaAnda cu 11 luni in urma.

Buna, mi-a venit ciclu acum 2 saptamani fara nici o problema,dar acum au inceput niste scurgeri maronii(contact sexual nu am mai avut dinainte de a imi veni ciclu)alte simtome nu am. Nu stiu cum sa reactionez si ce sa fac,daca este grav sau nu. Am nevoie de un sfat

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Este important sa va programati la un medic ginecolog pentru a evalua starea dumneavoastra de sanatate si pentru a discuta despre orice problema sau ingrijorare pe care o aveti. Medicul dumneavoastra poate face teste si examinari pentru a determina cauza scurgerilor maronii si poate recomanda tratamentul adecvat.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole recomandate:
sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/problemele-ciclului-menstrual-cheagurile-de-sange-modificarile-de-culoar_5282