S-a mai întâmplat cuiva ca tratamentul cu zafrilla sa nu aibă efect ?

Endometrioza

Postata de Madalina cu 6 luni in urma.

Bună ziua. Numele meu este Mădălina și am 24 de ani.
În luna iulie am început tratamentul cu zafrilla pentru endometrioza pentru 3 luni.
Însă, in timpul tratamentului menstruatia a continuat sa îmi vină, ba chiar sa țină mai mult de 4-5 zile (8 zile), și sa am aceleași simptome ca înainte de tratament (greață, vomă și dureri insuportabile). As dori sa stiu daca s-a mai confruntat cineva cu aceasta problema.

Raspunsuri (1)

Georgiana

acum 2 saptamani

Și eu am aceeași problema,ma leșina când ma iau durerile cu acest tratament de 2 mg