Dc Ma Doare Inima?

Educatie pentru sanatate

Postata de ade adela cu 11 ani in urma.

Buna...am 16 ani si de ceva vreme cand ma supar sau plang ma inteapa inima.. imi spune-ti si mie ce trebuie sa fac?

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Adresati-va medicului de familie pentru a va trimite unui medic specialist ( efectuare ecografie cardiaca, EKG) in vederea exlcuderii unei afectiuni cardiace.

Alina

acum 11 ani

Incearca produsul asta
http://***/articol/Produse/Detoxifiere/Noni_Esential-451.html

aurelia

acum 11 ani

dute la medic, cu sanatatea nu te joci, vorbeste cu parintii tai despre lucrul acesta ;)

marymary

acum 10 ani

sfatul meu e sa te duci sa faci o electrogardiograma,k asa am patit si eu ,si am sindromul wpw ,si trebuie sa mi fac o mica operatie[ablatie la inima]nu e foarte grav,dar e mai bine sa mergi la medic k nu e de joaca q inima .pup