Analiza ficat marit

Educatie pentru sanatate

Postata de adelaaliman cu 11 ani in urma.

Buna ziua!
Am facut de curand analiza la ficat si a iesit marit. Am inteles ca trebuie sa urmez un regim insa nu stiu exact care ar fi cel mai potrivit. Aveti cateva sfaturi? Multumesc!

Raspunsuri (7)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Incercati sa furnizati mai multe amanunte despre suferinta hepatica. Ecografic s-a identificat ficatul marit? sunt si alte analize modificate?

adelaaliman

acum 11 ani

Pai analiza GGT a iesit 88 in loc de 50.

Loredana

acum 11 ani

Mama mea s-a tratat de hepatita cu biobran 1000 si zeolit lichid. Dupa 3 luni de tratament rezultatele au iesit foarte bune. Pana si medicii care sunt impotriva tratamentelor naturiste au ramas uimiti de rezultat

hoban Valeria

acum 11 ani

Ce tratament trebuie sa urmez pentru ficat marit

Hoban valeria

acum 11 ani

Mi sa identificat ficatul marit si sa depistat colica biliara

cezar

acum 8 ani

astept un regim dietetic pentru ficat marit si tratament naturist ./

Mirela

acum 8 ani

Buna ziua va rog sa-mi spuneti si mie un regim alimentar pentru ficat marit va multumesc