O posibila sarcina?

Educatia sexuala

Postata de Dimiana cu un an in urma.

Am facut anal si dupa am continuat cu sex oral, ejacularea s a produs afara in timpul sexului oral..doar ca eu nu m am sters pe mana si mi am luat lenjeria intima pe mine(chilotii si sutienul) si dupa m am sters, exista risc de sarcina? Presupun ca nu deoarece trebuie sa fie adanc ca sa creeze riscuri si probleme pentru o sarcina. Am 19 ani.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/cum-sa-te-protejezi-de-o-sarcina-nedorita-metode-contraceptive_16922

Dimiana

acum un an

Imi poti raspunde la intrebare? Macar o informatie cat se poate de mica si dupa merg si la control medical..va rog