Gastrita si organism slabit?

Duodenita gastrita Slabire Slabiciune musculara grava

Postata de Utilizator21624282480 cu 2 ani in urma.

Din data de 13.05.2021 am avut niste simptome ciudate.. Tremurat, dureri de burta, organism era foarte incordat si nu puteam sta in picioare, ma luau si niste stari de ameteala.

Am fost la o multime de doctori, mi s-a facut endoscopie digestiva superioara, iar diagnosticul a fost de gatrita si boala de reflux cu hernie hiatala. Am urmat un regim alimentar, o luna de zile, nu mai simt un gust amar in gura cum era la inceput insa ma simt foarte slabit. In perioada aceasta am ajuns de la 70kg la 66.5. Simt cum imi tremura picioarele, uneori simt ca si cum ar trece curent electric prin diferite parti ale corpului, maini, picioare, p***a superioara a piciorului. Nu am probleme de echilibru, ma simt insa foarte slabit..

Am facut si analize de sange pentru hepatita, rinichi, ficat, toate au iesit bune, eozonofilele marite in rest totul in regula.

Am inceput sa ma gandesc daca nu cumva sufar de o boala a sistemului nervos.. deoarece ma simt cam tot timpul incordat si simt un tremor mic de la stomac in jos.

Va multumesc mult.

Raspunsuri (1)

Dan

acum un an

Ai gasit problema? Acelasi sintome ma confrunt si eu!!! Daca imi puteti spune care a fost cauza si ce ați folosit Multumesc