Dureri de cap si ameteala?

Diverse Ameteala Durere Durere de cap Durere de cap persistente Durere de dinti
+3
Vezi toate grupurile

Postata de Rinah cu 4 ani in urma.

Buna seara! Am 22 de ani. De cateva zile ma confrunt cu dureri de cap severe, care nu se amelioreaza dupa administrarea pastilelor. Aceasta este insotita si de o oarecare durere usoara de dinti (mai ales la nivelul maxilarului inferior), ma simt foarte obosita mereu si nu am energie. Astazi au aparut si ameteli, mai ales cand ma ridic/stau in picioare, iar ridicarea duce la resimtirea unei asa zise ingreunari la nivelul capului, durerea devine mai acuta pe moment.

Raspunsuri (2)

Dr. Petre Muresan

acum 4 ani

Consider că sunt necesare investigații. Vă rog apelați la medicul de familie pentru trimitere.

dr Petre Mureșan

Oana

acum 2 luni

Buna Rinah
Ai gasit cauza deoarece ma confrunt cu aceleasi simptome