Cum se administreaza petrolul medicinal ?

Diverse

Postata de Nicoleta cu 3 luni in urma.

Bună ziua, intrebarea mea este daca petrolul medicinal este bun pentru boli incurabile si cum se administreaza. Va mulțumesc

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 3 luni

Buna ziua!

Petrolul medicinal este folosit pentru diverse afectiuni si are multiple moduri de administrare. Insa este important sa aveti in vedere ca utilizarea petrolului medicinal este subiectul unei cercetari si discutii continue in comunitatea medicala. Inainte de a incepe orice fel de tratament, va recomandam sa consultati intotdeauna un specialist medical.

Este esential sa consultati intotdeauna un specialist medical inainte de a incepe utilizarea petrolului medicinal. Ei va pot oferi informatii suplimentare si va pot ghida in alegerea cea mai potrivita pentru nevoile dvs.

Va recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/medicina-interna

Nicoleta

acum 3 luni

Va mulțumesc mult pentru sfat