sotul are o stare ciudata cind ejaculeaza

Disfunctii sexuale masculine

Postata de ralucas cu 13 ani in urma.

sotul in momentul cind are orgasm si incepe sa ejaculeze se opreste din miscari si incepe sa se inroseasca la fata.Spune ca are o senzatie de gadilat.Am incercat sa controlez eu miscarile,dar ma opreste.E o problema medicala.

Raspunsuri (7)

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Depinde de fiecare persoana. Manifestarile psihofiziologice difera de la un barbat la altul. Stati linistita. www.sex-man.ro

Csara

acum 13 ani

Starea asta a avut-o dintotdeauna cand a finalizat actul sexual?

ralucas

acum 13 ani

da,de la inceput.Sunt situatii cind reuseste sa continue dar miscari foarte lente.

Csara

acum 13 ani

Atunci cu siguranta ca este vorba despre o manifestare individuala. Ar putea sa se opreasca, chiar, cateva momente si poate relua actul sexual. Daca nu exista alte probleme (scurgeri, mancarimi, etc.), inseamna ca nu este vorba despre o situatie patologica.

da

acum 13 ani

Cred ca savureaza momentul si nu se mai poate concentra la altceva.

huashen

acum 13 ani

Stimati domni,

Citind pe forum despre problemele cu care va confruntati, va propunem sa va venim in ajutor cu un produs usor de utilizat, fabricat pe baza nanotehnologiei (nu sunt pastile), este un produs 100% natural, care pana in prezent a ajutat milioane de barbati. Este recomandat pentru îmbunătățirea funcției sexuale, crește potența, fertilitatea și crește rata spermatogenezei. Are efect benefic în tratarea prostatitei, hemoroizilor, fisurilor anale, exema pungilor testiculare și contribuie la ameliorarea diabetului zaharat, dar și a hipertensiunii arteriale.
Acest produs este foarte pop**ar in Europa de Vest, America si Asia.
Pentru mai multe detalii despre produsele noastre va rugam sa accesati site-ul: huashen.ro si pagina de facebook: http://facebook.com/home.php?sk=lf#!/profile.php?id=100001219822747
Pentru orice intrebari, nu ezitati sa ne contactati la: 0723 674 259, iar noi vom fi fericiti sa va ajutam!

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

D-re/d-ne si domni,

Nu mai cumparati de pe site-uri, la coltul strazii sau direct de la persoane fizice produse contrafacute, toxice si fara aviz dat de catre Ministerul Sanatatii. Va rog sa consultati site-ul Agentiei Nationale a Medicamentului pentru a fi la curent cu toate produsele reale si sanatoase.