sos!!!

Disfunctii sexuale masculine

Postata de aghata cu 14 ani in urma.

buna ziua.va rog dak poate cineva sa-ma ajute...prietenul meu,are un ganglion langa penis...evita sa discutam despre aceasta problema..am senzatia k se fereste k eu sa nu descopar acesta ''''unflatura''''..de 2 luni am observat k evita si sa mai facem dragoste..iar atunci cand facem se comporta foarte ciudat iar stare de erectie dureaza foarte putin.poate cineva sa-mi dea un sfat?va rogggggggggg.

Raspunsuri (5)

laura

acum 14 ani

Incurajeaza-l sa mearga la medic pentru un consult, nu-i va trece stand si asteptand sa treaca timul. Trebuie sa se afle cauza care a prosus acea umflatura.

aghata

acum 14 ani

am incercat de foarte multe ori ...ultima oara sa suparat foarte tare
sincer imi este si frica sa mai deschid acest subiect,am ajuns sa facem dragoste foarte rar(2 ori pe luna)si atunci fara nici o finalizare ..nici pt. el nici pt. mine.
replica lui''nu;l doare nimic e sanatos''

laura

acum 14 ani

Pai din cauza incapatanarii lui nu v-a ajunge departe. Poate fi vorba despre varicocel, dar oricum tot medicul ii va da tratament. Cel mai bine sa incerce sa mearga la un cabinet de urologie, sau mai poti consulta un medic online de pe acest site - //sfatulmedicului.ro/consulta-medicul
Completeaza fisa medicala si cere parerea medicului, poate te v-a ajuta mai mult decat mine. Sa auzim de bine!!!

valentina

acum 14 ani

Trebuie sa vb cu el despre aceasta problema, in afara de acel 'ganglion', alte dureri nu mai prezinta?

aghata

acum 14 ani

el zice k nu