problema mare

Disfunctii sexuale masculine

Postata de sapcutza cu 14 ani in urma.

buna am 21 de ani si dupa contactele sexuale nu am putut sa decalotez complet si ma doare enorm cand incerc asta ce as putea sa fac rog ajutor !!!! multumesc !

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 14 ani

Inainte decalotai?

sapcutza

acum 13 ani

ideea este ca in momentul in care penisul intra in erectie nu pot decalota normal pana la capat astai ideea

sapcutza

acum 13 ani

si nu stiu ce sa fac este vorba de interventie chirurgicala sau ce sa fac ... rog un raspuns

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Da, cred ca este vorba despre o fimoza care necesita interventie chirurgicala. Oricum, nu trebuia sa astepti pana la inceperea vietii sexuale, dar nici acum nu e prea tarziu. Sub anestezie locala nu este dureroasa, iar vindecarea se face in catea zile. Atentie,igiena este foarte importanta. Mergi la un medic urolog care va stii ce are de facut. Multa bafta!

sapcutza

acum 13 ani

multumesc mult