Problema fertilitate masculina?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MikeyGG cu 11 luni in urma.

Buna ziua, de cateva zile sufar de o incapabitatea de atinge o stare de erectie completa.
Analizele ok, urmeaza sa le fac la prostata+testoteron.
Cu suplimentele sexuale problema dispare.
Posibil sa fie o problema la testosteron sau o problema hormala? In trecut avea o viata sexuala foarte activa, o pauza poate readuce erectia completa?
Va rog un sfat.

Raspunsuri (2)

acum 11 luni

Buna ziua,

Este important sa discutati cu un medic urolog despre simptomele pe care le experimentati si despre optiunile de tratament disponibile.

Va recomandam sa va programati la un medic urolog: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686
sfatulmedicului.ro/Investigatii/teste-pentru-probleme-de-erectie_1313

Utilizator21709753958

acum o luna

Recomandarea mea personală - capsulele Urosaf. Ele sunt naturale, deci afectează foarte delicat organismul, totuși rezolvă cu adevărat problemele cu care se confruntă bărbații. Am avut ceva similar. Este suficient să iei câte 1-2 capsule pe zi. Acum, din când în când, iau aceste capsule doar pentru prevenție.