Pot folosi simultan Arginină și Ginseng Siberian pentru ameliorarea disfuncției sexuale masculine ?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de membru334652 cu 6 ani in urma.

Am 50 de ani și am observat acum câteva zile că nu mai sunt cel care eram odată. Am vrut într-o seară să fac dragoste cu soția mea, dar ...eșec total. E pentru prima dată când pățesc așa ceva, dar î-mi dau seama că acesta e începutul. Menționez că sunt sănătos și că nu am și nu am avut niciodată probleme cu sănătatea. Vă rog să mă ajutați cu un răspuns la problema mea. Vă mulțumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686