Penis mic, ce tratament recomandati?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Necunoscut cu un an in urma.

Am un baiat de 16 ani si are penisul scurt dar nu vrea sa vorbeasca despre aceasta. Intrebarea mea este, daca este vreun tratament ce il poate ajuta sa-i mai creasca.
Multumesc

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Dimensiunea penisului variaza de la un barbat la altul si poate fi influentata de mai multi factori, inclusiv ereditatea, nivelul de hormoni si alti factori de sanatate.

Inainte de a cauta un tratament pentru a creste dimensiunea penisului, este important sa discutati cu un medic urolog. Acesta poate evalua sanatatea generala a adolescentului dumneavoastra si poate oferi sfaturi si optiuni adecvate pentru cazul specific.

Va recomandam sa va programati la un medic urolog: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Articol recomandat:
sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/modalitati-de-marire-a-penisului_17366
sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tehnici-si-proceduri-de-marire-a-penisului_5298