Nu stiu ce se intampla!

Disfunctii sexuale masculine

Postata de questions cu 14 ani in urma.

Buna ziua. Am 22 de ani, si mi-am inceput viata sexuala acum 8 ani. Cand schimbam partenera, sufeream de ejaculare precoce la primul contact sexual, apoi imediat urma un altul fara nicio problema. Acum, am avut o partenera noua. Am avut o ejaculare precoce, apoi imediat un nou act sexual fara probleme. A doua oara, cu aceeasi partenera, dupa ejacularea precoce, nu am mai putut avea erectie. Am incercat din nou dand vina pe oboseala, dar lafel. Am incercat cu o alta partenera, si, lafel dupa primul contact, precoce, nu mai pot avea erectie. Se poate sa fi contactat vreo boala? Sunt disperat.
Tin sa mentionez ca mi-a aparut si un furuncul sau ceva de genul, dupa primul contact cu partenera 1.
Un nume de un doctor, sau un numar de telefon daca se poate. Va rog sa ma ajutati.
toate cele bune!

Raspunsuri (5)

raluca

acum 14 ani

Ar trebui sa mergi la un cabinet sau la spital, la sectia de urologie, nimeni nu-ti va da tratament prin telefon. Trebuie sa mergi personal pentru a-ti face un control daca vrei sa scapi de problema, nu te poti trata singur. Alte simptome nu ai?

Pissy

acum 14 ani

Pai la primul act sexual este normal sa ejaculezi foarte repede daca te simti bine,si e normal sa nu poti avea erectie dupaia pt ca muschii se relaxeaza....aceasi "problema" o aveam si eu cu prietenul meu.Tot ce trebuie sa faci e sa nu te mai streseze aceasta problema atunci cand vrei sa ai erectie din nou si sa ai rabdare ca se va intampla dupa 15 minute[depinde],dar este foarte important si preludiul din-ainte.Iar ca sa elimini sperma la al doilea contact sexual din ziua respectiva e foarte greu,APROAPE imposibil pt ca organismul a consumat deja o cantitate si pe a 2a o da cu greu :))...Deci ai grija cu preludiul ;)....Cat despre acel furuncul mai mult ca sigurnu e vorba despreo boala cu transmisie sexuala ,daca in cateva zile nu trece singur sau nu apar semne de vindecare, mergi la medic k nu e ok,situatia se poate agrava si nu cred ca ti`ar conveni....iti recomand sa mergi la un dermatolog,gasesti pe net multi,impreuna cu nr de telefon!!! Mult noroc...altept sa`mi scri :*

relu1975

acum 14 ani

consulta un medic online in cateva zile primesti un raspuns,sau fa-ti o autoevaluare pe manechin da rezultate am incercat crefe-ma.

acum 14 ani

Merci mult

felician

acum 11 ani

buna,am 24 de ani, am o prietena de 2 ani de zile,locuim impreuna iar de cateva luni am ajuns sa avem contacte sexuale tot mai rar iar atunci cand sunt,sunt foarte scurte.am inceput sa imi fie teama de problema mea deoarece nu stiu ce sa mai fac.....trebuie sa consult un medic? astept ras voastre!