Nu ma pot termina

Disfunctii sexuale masculine

Postata de predator cu 13 ani in urma.

Am 18 ani ... Am inceput viata sexuala de la 15 ani atunci cand am reusit sa ma termin prin sex ora .... am facut o pauza de 3 ani dupa care am facuto cu cateva fete in perioade diferite dar nu m-am putut termina :(. Daca ma masturbez ma pot termina ... dar m-am gandit sa termin cu masturbarea ca poate din cauza asta nu ma pot termina in timpul actului sexual ... sa ma ajute cnv ... multumesc mult numai bine .

Raspunsuri (1)

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Daca ai fi mai specific poate am da un raspuns adaptativ. www.sex-man.ro