Mi se culcă penisul ?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Filip Grigore cu 11 luni in urma.

In actului sexual mi se culcă penisul ce se întâmplă

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Este important sa consultati un medic specialist urolog, pentru o evaluare si un diagnostic adecvat.

Va recomandam sa va programati la un medic urolog: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/disfunctii-sexuale-la-barbati_689
sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/afectiuni-care-pot-determina-scaderea-libidoului-la-barbati_17501