ma poate ajuta cineva?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Farmacistul21 cu 14 ani in urma.

de 4-5 luni am o durere la testicul stang.mai precis prezint urmatoarele simptome:o umflatura la nivelul testiculului stang;o senzatie de greutate neobisnuita la nivel scrotal;o durere suportabila la nivel inghinal sau abdominal inferior....sa fie cancer testicular?unde ar trebui sa merg pentru a vedea ce problema am?

Raspunsuri (4)

floryny

acum 14 ani

Ca sa vezi ce problema ai ar fi bine sa te prezinti la spital, la sectia urologie. Dupa o examinare medicul iti va da si tratament.

Sanatate

Farmacistul21

acum 14 ani

multumesc

sergius93

acum 10 ani

ai fost la medic ce tia gasit?

sergius93

acum 10 ani

ai fost la medic ce tia gasit?