irina

Disfunctii sexuale masculine

Postata de irinaa06 cu 14 ani in urma.

buna ziua. am si eu o nelamurire. eu si prietenul meu am facut sex acum cateva zile iar in timpul actului sexual a inceput sa`l doara penisul. mi`a spus ca`l ustura foarte tare (nu poate dormi noaptea de durere) si urineaza cu sange. astept un raspuns de la dumneavoastra. multumesc

Raspunsuri (4)

elena

acum 14 ani

Probabil are o infectie urinara si trebuie sa consulte medicul urolog.

irinaa06

acum 14 ani

multumesc mult

misu

acum 13 ani

intreaba-l cu cine a mai facut sex,sau cu cine ai mai facut tu,daca nu,faceti baie si schimbati-va chilotii mai des,nu intre voi,bineinteles mergeti la doctor ca nu-i de joaca cu sexul.

irinaa06

acum 13 ani

nu am chef de glume proaste,pentru noi e o problema foarte serioasa si da,suntem foarte ingrijiti :)