FFlavian?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11587424789 cu 4 ani in urma.

Buna as dori sa intreb in legatura cu potenta si cu erectia, pt ca de o perioada nu am o erectie buna si de durata din contra este invers, si ma termin foarte repede primul numar la al doilea nu se mai ridica pur si simplu.as dori daca se poate sfaturile voastre care ati mai întîmpinat asa ceva si ati gasit o solutie , si un doctor bun pentru o consultație. Va multumesc si astept raspunsurile voastre

Raspunsuri (2)

Psiholog Jeni Chiriac

acum 4 ani

Buna ziua, sunt necesare mai multe detalii pentru a formula un raspuns, ca de exemplu: varsta, istoric, eventuale afectiunii cronice, detalii cu privire la dinamica relatiei de cuplu, de cand se intampla acest lucru etc.

Utilizator11587424789

acum 4 ani

Buna am 36 de ani sînt căsătorit am un băiețel de 6 ani. Am fost operat de hernie cînd am fost mic,si de vreo 2 ani cînd fac sex cu sotia ma termin după vreo 10/15 minute după acea ma termin si la al doilea nr nu se mai scoala,este posibil din cauza ca lucrez greu si din cauza ca ridic greu sau din cauza ca facem sex tot timpul cu prezervativ si din cauza prezervativului