Erectie sp***a

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Abut_alan cu 13 ani in urma.

Salut , am 24 ani , ma masturbez de la 16 ani destul de des. Am inceput viata sexuala de 5 ani si nu am avut probleme cu erectia si cu ejacularea pana acum. Insa de 2 luni ma chinuie incapacitatea de a mentine erectia si dupa momentul in care pun prezervativul. Ce sa fac? .

Raspunsuri (8)

IonVasile

acum 13 ani

In primul rand, nu te mai masturba atat, masturbarea iti poate afecta calitatea erectiei. Nu te mai gandi la faptul ca s-ar putea sa ai o problema daca iti pui prezervativul... cred ca deja ai inceput sa te gandesti la acest lucru. Daca ai erectii nocturne, problema este psihica, deci iti recomand sa mergi la psihoterapie.

misu

acum 13 ani

Sunt pastile foarte bune si de loc scumpe,ENLARGE,da nu se gasesc la orice farmacie,cam 28-30 de lei,citeste prospectul,se ia trei pe zi,dimi.la pranz si seara,vei avea rezultate incredibile,aviz tuturor care au probleme erectile,garantat,si mai lasa p***a ca sunt femei destule.

Utilizator21566939943

acum 4 ani

Dar de unde stii ca ENLARGE sunt asa bune, ai incercat ? Ma intereseaza deoarece eu am inceput sa folosesc doar de 2 zile si nu stiu care va fi efectul peste 10-15-20 de zile ? Multumesc.

Strop

acum 13 ani

Ma regasesc si eu in aceeasi situatie sincer, doar ca eu am prietena stabila de aprox 3 ani.. si mi se intampla de 4 incercari incoace.. fie nu pot mentine erectia, fie ejaculez prea repede.. Nush ce sa mai cred.. :| sper sa fie pe fond de stres.... :( prob de famile/sesiune, etc... Si nici pastile nu as incerca de la o varsta atat de frageda (23 ani), cn stie ce ef adverse au, ma gandesc la p***ai gen o sa treb sa le iau mereu apoi si ...... nah... daca are cineva un sfat astept cu nerabdare opinia lor

pizdeanu

acum 13 ani

frate masturbeazate pana tio iesi och din capi p***agistuleeeeeeeeeeeeeeeeeee hahahahhahahahahahahahahahahaahhahahaahahahah

coiosu

acum 10 ani

Maa masturbatule in lume sunt 4 fete la un singur baeat....nuti mai chinui mina..ha ha ha ha ....

PRIPA TINGALEP

acum 8 ani

Masturbarea nu este o problema ; este ceva minunat atunci cand se varsa sacii de zahar pentru finecare baiat . Si eu am probleme cu disfuncii sexuale si multumesc celor care au postat ceea ce se poate administra pentru inlaturarea acestei probleme ! ABUT ALAN ! Satisfacerea personala ( cu mana ),nu reprezinta nici o problema . Nu este nici o diferenta ca ii dai cu mana sau o bagi in gaura ; deznodamantul este acelasi !

Velicu

acum 8 ani

Sunt niste pastile din Canada..Vimax le spune. Bune rau de tot, vezi aici http://vimaxoficial.blgospot.ro pentru potenta si erectie beton