Ejaculare Precoce?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11570609483 cu 4 ani in urma.

Am o problema cu ejacularea precoce,cand fac dragoste cu sotia ejaculez foarte repede in mai putin de 2minute si vrem sa facem un copil,credeti ca ar afecta daca folosesc un spray (HOLY ONE DELAY SPRAY)?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/remedii-la-domiciliu-pentru-ejacularea-prematura_10653