ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de marsib cu 14 ani in urma.

As dori sa imi spuneti un tratament natural ptr ejaculare precoce care este intradevar benefic.Doresc sa imi spuneti daca exista asa ceva sau totul este numai reclama.Va multumesc.

Raspunsuri (3)

Sexoterapeut William David

acum 14 ani

Salut,

Singurul tratament natural si ecologic este cel psihogen. Adica un managment functional adaptativ asupra stimulilor excitatori care te va ajuta sa controlezi tulburarea de ejaculare. Asadar, TE este o problema psihogena (managmentul disfunctional dezadaptativ) si se trateaza psihogen. Succes!

dan

acum 14 ani

am 34 ani si nu mai pot face fat ca mai inainte,,o dat pe seara si gata,,ce se antimpla?ce pot face sa fie mai bine? e din cauza varstei?a oboseli?sau altele... rog un raspuns concret. multumesc

Alexandru[mihai]

acum 14 ani

Eu iti recomand tratamentul cu climinax.Este natural.Eu l-am folosit si s-a dovedit a fi bun.Daca vrei da-mi add pe messenger la id [email protected] si vb