ejaculare precoce si erectie sp***a

Disfunctii sexuale masculine

Postata de grecuvalentin cu 14 ani in urma.

am 36 de ani si sufar de multi ani de ejaculare precoce iar erectia imi scade foarte repede dupa ejaculare, am gasit pe net ejacontrol ,prematrol si vimax pils si as dori sa-mi spuneti daca au efect asupra acestor probleme.Va multumesc

Raspunsuri (6)

floryny

acum 14 ani

Am auzit ca EjaControl este cel mai tare medicament si-l poti cumpara fara reteta. Ca sa-ti reuseasca acest lucru trebuie sa urmezi tratamentul cel putin o perioada de 1-3 luni. Succes!

maryus vasile

acum 14 ani

stai in banca ta, tot ce vezi pe net sunt tepe 80% am incercat si eu orice caci am aceeasi problema am cheltuit multe milioane aiurea, singura solutie este; levitra 20mg din farmacii pt erectie este incredibila, dar pt ejaculare e mai greu .... incearca stud 100 e bunicel

dan

acum 12 ani

se poate gasi in farmaci stud 100?

marin

acum 10 ani

incearca cu incredere de la romantic chines ... pentru ejaculare . Efecte 100%

kristina7513

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce – http://bit.ly/12gG1e7

ionut

acum 8 ani

a facut cineva tratament cu prematrol,daca da ,as vrea sa stiu daca este bun sau este o mare teapa !