DisfuncțIe Erectila?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11590028007 cu 3 ani in urma.

Salutare , am 20 de ani și mi am început viata sexuală acum ceva timp , Menționez ca am avut o perioada când foloseam droguri in exces, acum de ceva timp nu mai îmi pot controla erecția , fac dragoste cu iubita mea iar csnd vreau sa încep actul sexual , pur și simplu penisul își pierde puterea.. ce as putea face ? M-am oprit din a folosi droguri , și am citit foarte multe chestii și Chisr nu vreau sa cred ca sunt ipotent , va rog frumos ajutați ma cu un sfat !! Va mulțumesc .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/impotenta-cauze-simptome-optiuni-terapeutice_10585