De ce ma doare când decalotez preputului?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11548626913 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, am o problema. Am 17 ani sunt inca virgin si nu am sesizat asta sau nu am vrut sa bag de seama pana acum dar ma doare cand inverc sa imi dau jos pilota de pe capul penisului?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/fimoza-cauze-simptome-tratament_17241