De ce am această problemă legată de erecție în timpul contactului sexual?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de AliasJj cu 4 ani in urma.

Am 19,și am această problemă,s a ivit ocazia să port cu o persoană de sex opus un contact sexual. În timpul preludiului pot spune ca nu era intr o continua stare de erectie,sau ca a ajuns penisul la erectie maxima. Dupa când sa introduc penisul,pur si simplu s a inp***at,mai tare decat era inainte. Țin sa precizez că mă masturbez de la 13 14 ani,si o fac cel puțin o data pe zi sau la 2 zile. Nu am probleme cu erecțile atunci cand vizionez materiale pornografice care pentru a le viziona trebuie sa le caut destul de mult. Adica nu ma excita orice. Nu știu exact de la ce ar putea fii,pot spune ca este primul meu contact sexual cu o fata!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/11-factori-care-determina-probleme-de-erectie_8680