Ce îMi RecomandațI??

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11590820769 cu 3 ani in urma.

Buna ziua! Am 50 de ani și de vreo două luni am probleme cu erecția, se întărește la preludiu apoi în timpul actului sexual devine mai moale și ejaculez precoce ce îmi recomandați? Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/ejacularea-precoce-cauzele-cele-mai-des-intalnite_18174