Ce medic specialist ma poate ajuta?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11565261575 cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Sunt din Brasov si as dori sa merg la o consultatie sa vorbesc cu un medic specialist despre organul genital, insa nu stiu la ce specializare ar trebui. Am sunat la o clinica sa fac o programare, insa domnisoara nu a stiut sa ma indrume. Ati putea, va rog, sa ma indrumati? Multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la medicul urolog pentru un control.