Când introduc penisul în vagin imi moare...?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11592259475 cu 3 ani in urma.

Am 20 de ani și în momentul când vreau sa fac sex în timpul preludiului reușesc sa am erecție dar după imediat cum îl introduc în vagin moare.... după dacă incep preludiul i ar intra in erectie chiar nu stiu care e problema, in timpul sexului oral totul e normal si nici o clipă nu moare , aceleași lucru si la masturbare... care poate fi problema am fost la medic și a spus că sunt sănătos și nu mi a prescris medicamente... chiar vreau sa știu cum pot rezolva problema asta...

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/teste-pentru-depistarea-problemelor-erectile_10667

Elvis

acum un an

La fel și mie domnul doctor când ating la vagin penisu moare. dimineața e perfect în rest mort apuc sa fac si eu de 2 ori la 3 săptămâni ce se in tampla domnul doctor sa știu nam avut noci odată probleme de la ce o fii de la stresu mare sa rămână psihific pe creier. .. Aștept rasp mulțumesc