Buna ziua. Sunt un tânăr de 22 de ani și am o problema legata de zona intima. Exista solutii?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de PARIZIANU009 cu 4 ani in urma.

Pensiul meu nustiu ce lungi are însă atunci când am erectie observ faptul ca este strâmb, mai exact în partea stânga. As dori sa știu dacă poate fi remediata aceasta problema. De asemena dacă trebuie sa ma duc la un medic specialist sa îmi recomande cineva în orașul Cluj. Țin sa menționez faptul ca nu mi-am început viata sexuala. Orice sfat este binevenit. Mai ales din partea celor care au mai trecut prin aceste situați și a medicilor care se afla în acest domeniu.

Raspunsuri (2)

Utilizator11562158106

acum 4 ani

Problema dv se poate corecta chirurgical în numai 20 minute cu o tehnică minim invadentă efectuată, dacă doriți, in Italia de către un medic specialist de faimă mondială. Pentru detalii vizitați site-ul adresa_web_filtrata

Utilizator11564408448

acum 4 ani

Salutare și la mine este la fel, este din genetica, ju ca ar fi vreo problema, sunt oameni ai cărui penis este înclinat în partea dreapta, în partea stânga sau drept, acum nu am înțeles dacă doar când ai erecției se întâmplă..