Buna ziua, ma numesc Marius si am 18 ani, am nevoie de ajutor ma puteti ajuta in legatura cu penisu?

Disfunctii sexuale masculine Educatia sexuala Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator11546206478 cu 5 ani in urma.

Salut, am o problema, deci eu in stare fleasca imi pot decalota penisul dar in stare erecta nu pot, e prea stramt preputul, ce pot face ca sa fie largit? m-am dat cu betadina, l-am "belit" dar in stare erecta il pot decalota doar pana la jumate, si vreau sa imi incep viata sexuala, o sa trebuiasca sa fiu operat? Ce pot face sa il largesc?

Raspunsuri (1)

Utilizator11556712038

acum 4 ani

Din ce stiu eu, ce ai tu se numeste fimoza. Eu cred ca nu se poate rezolva decat chirurgical. Dar poti sa incerci sa iti decalotezi penisul cand esti in cada. Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic.