Buna am inceput sa iau L Argina in scopul de a ma ajuta pe parte hormonala in cat tip isi face efectul ?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator21571311311 cu 4 ani in urma.

Cand se vad rezultatele

Raspunsuri (1)

Utilizator21566990916

acum 4 ani

Cred ca trebuie sa ai rabdare cu LArgina. Eu folosesc ENLARGE capsule care are 150 mg LArgina si 50 mg ginseng si abia dupa aproape 2 luni incep sa ma simt in forma, e drept ca eu am aproape 70 ani...dar cred ca e un medicament bun pe termen lung.