Apetit Sexual Crescut?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruDesktop1600612093 cu 3 ani in urma.

Am 35 de ani și în ultimul am am văzut o schimbare radicală în viața mea sexuala.
In mod normal făceam sex de 3,4 ori pe săptămână dar în ultimul an,am văzut o crește enorma a dorinței sexuale,am erectie de mai multe ori pe zi și pentru a potoli asta fac sex de 3 ori pe zi și încă mi-aș dori mai mult dar problema este că soția mea după ce facem sex de două ori pentru ea este prea mult.
De exemplu săptămâna trecută am recunoscut la o altă metodă...am făcut sex de 3 ori pe zi și a trebuit să mă mai masturbez încă de două ori!
Nu știu ce să mai fac că devine o problemă jenantă pentru că mai tot timpul sunt cu penisul ridicat.
Ce pot sa fac?

Raspunsuri (1)

Calin1987

acum 3 ani

Pai cum ai reusit sa ai asa eractie