Am 58 de ani si am probleme in primul rand cu erectia si doi am impresia ca dimensiunea e mai mica ?

Disfunctii sexuale masculine Disfunctie erectila Tulburari sexuale

Postata de Utilizator21545815198 cu 5 ani in urma.

Nu mai prea am erectie si a si scazut in dimensiune.Ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/11-factori-care-determina-probleme-de-erectie_8680