cauterizarea cu laser a retinopatiei diabetice

Diabetul zaharat Retinopatia diabetica

Postata de ana-maria55114008 cu 15 ani in urma.

as dori sa stiu cat costa cauterizarea cu laser a retinopatiei diabetice la OCHIUL DIABETIC un nr de telefon si adresa daca o stie cineva.multumesc!

Raspunsuri (4)

vlad26

acum 15 ani

Iti recomand sa incerci la unul dintre spitalele universitare (au cei mai buni specialisti) sau la Spitalul clinic de urgente oftalmologice (fostul Spital ASCAR) (Bucuresti)- Adresa : Piata Alex. Lahovary nr. 1, sector 1, Bucuresti
Tel efon: 021.659.42.10; 021.319.27.51/52/53; 021.318.63.51; Fax 021.210.78.64

cristian hasnas

acum 14 ani

exista in Bucuresti in Floresca o clinica cre se numeste OTICONTACT SI OCULUS unde se fac oeratii cu laser.
Aici s-a operat mama mea acum 9 ani de retinopatie diabetica la mabii ochii la interval de o luna unul de celalalt cu rezultate neasteptat de bune.Operatia la un ochi atuci a fost de 350000 lei acum nu stiu cit este dar merita .Sa va dea dumnezeu sanatate si sa nu stati mult ca nu e bine.
numarul de telefon si adresa o gasiti pe internet.

cristian hasnas

acum 14 ani

rectific OPTICONTACT SI OCULUS

Dan

acum 10 ani

La Sanamed Hospital ( str. Viitorului nr. 44 ) se face cauterizare (este un centru specializat in diabet). Costul este de 60 ron/ ochi / sedinta.