Cum pot scăpa de dermatita seboreica?

Dermatita seboreica

Postata de Utilizator11642503060 cu 2 ani in urma.

Am probleme de dermatita seboreica,am fost la consult la mai multi medici sunt de 10 ani poate in situația asta dar de vreo 5ani am avut o fimoza constată și operată de medicul urolog,iar după mai puțin de un an sa format din nou fimoză.Am mers din nou la urolog la consult și mi-a recomandat un consult la dermatolog,ce să mai poate face?

Raspunsuri (1)

Utilizator11642503060

acum 2 ani

Menționez că medicul urolog a spus că altă operație de fimoză nu se mai poate face nici probleme cu diabetul nu am