Ttulburare anxioasa?

Depresie

Postata de Utilizator11559678217 cu 4 ani in urma.

Bună seara ! In urma cu 7 luni am început să ies foarte des la baie pe timpul nopții , pierdeam ore de somn mergând la baie ...după aproape o lună am început să sufăr de insomnie 😞 am fost la medic si m-a diagnosticat cu tulburare anxioasa 😌 am luat antibiotice pentru infecție urinară dar urinarile dese și usturimea din zona vezicii urinare tot nu a dispărut...e de la anxietate sau e o infecție mai severa ?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/infectia-tractului-urinar-la-tineri-si-adulti_596