Depresie?

Depresie

Postata de Utilizator11563303265 cu 4 ani in urma.

Bai frate, asculta mă puțin, și încearcă sa mi răspunzi corespunzător, am 20 de ani și am un complex care mi a distrus viața și îmi doresc pe bune sa mă sinucid, port 36 in și sunt băiat, n am dat acolo in 20 de ani, n-am prieteni toți mă suna când au nevoie de bani, nimeni nu mă respecta nimeni nu mă caută nimeni nu mă apreciază și pe lângă asta m am și prăjit maxim, am dat-o in paranoia din cauza la anxietate depresii, mă simt singur rău de tot, nu mă mai suport deloc frate, am vrut sa ies afara,m am întors înapoi in casa și m a bufnit plânsu, nu e caterinca și nici voi sa nu, va rog eu sunt maxim de trist.

Raspunsuri (1)

Utilizator11564234443

acum 4 ani

Trebuie sa fii ambitios totul pleaca din mintea noastra si mergi la un specialist.Aceleasi stari le am si eu.iau antidepresie de aproape 4 ani