Cum Scap De Antidepresive?

Depresie

Postata de Utilizator11564234443 cu 4 ani in urma.

Ce sfaturi imi dati pentru a scapa de depresie?Iau pastile de aproape 4 ani?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Depresia---tristetea-patologica/depresia-o-boala-periculoasa-nu-ignora-niciodata-simptomele-ei_15581