Ce se poate întâmpla dacă acum 2 ani am luate un exces de pastile?

Depresie

Postata de Utilizator21561999517 cu 4 ani in urma.

În urmă cu doi ani am luat în jur de 20-25 de pastile diferite si la întâmplare într-o dimineață. Ce mi se poate întâmpla? Este foarte grav? (am 18 ani, sunt baiat)

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Psihologie-si-psihoterapie/cum-te-ajuta-psihoterapia-psiholog-sau-psihiatrui_16828