CUM POT SCAPA DE DEPENDENTA DE ZOLPIDEM?

Depresie majora Dependenta de sedative

Postata de Utilizator21580120189 cu 4 ani in urma.

De 10 ani i au in fiecare seara zolpidem! Am fost la pshiatru am incercat si alte medicamente dar nu pot dormi deloc. Totul a inceput in urma unui deces si a unui divort. Am 30 de ani nu stiu ce sa mai fac sunt foarte speriata. Am incercat sa nu mai i au deloc o perioada dar m am simtit foarte rau! AM NEVOIE DE AJUTOR URGENT PT. CA NUMA POT TRAI ASA! Fostul sot consuma cocaina am incercat si eu dar numai puteam dormi si am apelat la acest somnifer. Nu ma judecati stiu ca eu sunt de vina dar nu mai stiu ce sa fac!

Raspunsuri (4)

psih.Bogdan Pîrtoacă

acum 4 ani

Ați mers la psiholog? Ați încercat să faceți psihoterapie?

Utilizator21580120189

acum 4 ani

da am fost si nici un rezultat! nu stiu ce sa fac? am un job frumos designer vestimentar! va pot contacta?

psih.Bogdan Pîrtoacă

acum 4 ani

Da, cu siguranța.

Panoiu nicolae

acum un an

Bună ziua
Ati găsit un remediu ca am și eu pe cineva care are aceasta problemă