Pauza intre curele cu vitamine?

Deficiente minerale si vitamine Abces dentar

Postata de Utilizator11589822079 cu 3 ani in urma.

Buna ziua de curând am avut un deces in familie,a murit tata,în urma decesului mama ac***a 68 de ani a slăbit f mult,probleme cu somnul asa ca i-am cumpărat geriatric vita-min,este un supliment alimentar care se pare ca o ajuta a inceput sa manance si sa doarma mai bine.întrebarea mea ar fi ce pauza treb sa faca dupa luarea celor 30de pastile?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Vitamine-si-minerale/vitaminele-si-mineralele_1496